RNC65H6813FMRE8 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
681 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC65H6813FMRE8
Numer produktu DigiKey
541-RNC65H6813FMRE8TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC65H6813FMRE8
Opis
RES 681K OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)