Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 1 106
Arkusz danych
100 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC60K1000FMR36
Numer produktu DigiKey
RNC60K1000FMR36-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC60K1000FMR36
Opis
RES 100 OHM 1/4W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNC60K1000FMR36 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)