RNC60J3923FSB14 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | RNC60J3923FSB14-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | RNC60J3923FSB14 |
Opis | RES 392K OHM 1/4W 1% AXIAL |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 392 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RNC60J3923FSB14 Modele |
Kategoria | Funkcje Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 175°C |
Opakowanie Zbiorcze | Obudowa / skrzynia |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.) |
Tolerancja | Liczba zakończeń 2 |
Moc (W) | Częstość uszkodzeń S (0,001%) |