RNC60H8663FSRE7
Numer produktu DigiKey
541-RNC60H8663FSRE7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC60H8663FSRE7
Opis
RES 866K OHM 1% 1/4W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
866 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)