RNC60H2493DSBSL
Numer produktu DigiKey
RNC60H2493DSBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC60H2493DSBSL
Opis
RES 249K OHM 1/4W .5% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
249 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNC60H2493DSBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)