RNC60H2001FPRE6
Numer produktu DigiKey
541-RNC60H2001FPRE6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC60H2001FPRE6
Opis
RES 2K OHM 1% 1/4W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNC60H2001FPRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)