Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 422
Arkusz danych
10 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC60H1002FSB14201
Numer produktu DigiKey
541-RNC60H1002FSB14201-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC60H1002FSB14201
Opis
RES 10K OHM 1% 1/4W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)