Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 420
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 8
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 495
1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC60H1001FPBSL
Numer produktu DigiKey
RNC60H1001FPBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC60H1001FPBSL
Opis
RES 1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC60H1001FPBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
P (0,1%)