RNC55K8450FMRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
845 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC55K8450FMRSL
Numer produktu DigiKey
RNC55K8450FMRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55K8450FMRSL
Opis
RES 845 OHM 1/8W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC55K8450FMRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
M (1%)