Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 24
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
21.5 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC55K2152FSRE6
Numer produktu DigiKey
541-RNC55K2152FSRE6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55K2152FSRE6
Opis
RES 21.5K OHM 1% 1/8W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC55K2152FSRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)