RNC55J2053BSRSL
Numer produktu DigiKey
RNC55J2053BSRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55J2053BSRSL
Opis
RES 205K OHM 1/8W .1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
205 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RNC55J2053BSRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)