Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
83.5 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC55H8352BSRE7
Numer produktu DigiKey
541-RNC55H8352BSRE7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55H8352BSRE7
Opis
RES 83.5K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNC55H8352BSRE7 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)