RNC55H6732BSRE565 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
67.3 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC55H6732BSRE565
Numer produktu DigiKey
541-RNC55H6732BSRE565TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55H6732BSRE565
Opis
RES 67.3K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC55H6732BSRE565 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)