Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 199
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
649 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC55H6490FSBSL65
Numer produktu DigiKey
541-RNC55H6490FSBSL65-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC55H6490FSBSL65
Opis
RES 649 OHM 1% 1/8W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC55H6490FSBSL65 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)