RNC55H43R2DSRE8
Numer produktu DigiKey
541-RNC55H43R2DSRE8TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55H43R2DSRE8
Opis
RES 43.2 OHM 0.5% 1/8W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
43.2 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RNC55H43R2DSRE8 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)