RNC55H1422BSRE6 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | RNC55H1422BSRE6-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | RNC55H1422BSRE6 |
Opis | RES 14.2K OHM 1/8W .1% AXIAL |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 14.2 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RNC55H1422BSRE6 Modele |
Kategoria | Funkcje Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 175°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.) |
Tolerancja | Liczba zakończeń 2 |
Moc (W) | Częstość uszkodzeń S (0,001%) |