Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
13 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC55H1302FSRE6
Numer produktu DigiKey
RNC55H1302FSRE6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55H1302FSRE6
Opis
RES 13K OHM 1/8W 1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC55H1302FSRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)