RNC55H1153DSRE5
Numer produktu DigiKey
541-RNC55H1153DSRE5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55H1153DSRE5
Opis
RES 115K OHM 0.5% 1/8W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
115 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNC55H1153DSRE5 Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)