RNC55H1001FSRE5
Numer produktu DigiKey
541-RNC55H1001FSRE5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RNC55H1001FSRE5CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RNC55H1001FSRE5
Opis
RES 1K OHM 1% 1/8W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNC55H1001FSRE5 Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)