RNC50J6041FSRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 500
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
6.04 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC50J6041FSRSL
Numer produktu DigiKey
RNC50J6041FSRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNC50J6041FSRSL
Opis
RES 6.04K OHM 1/10W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC50J6041FSRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)