RNC50J2261FSBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
2.26 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC50J2261FSBSL
Numer produktu DigiKey
RNC50J2261FSBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC50J2261FSBSL
Opis
RES 2.26K OHM 1/10W 1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC50J2261FSBSL Modele
Kategoria
Funkcje
Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
Liczba zakończeń
2
Moc (W)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)