RNC50J2210FSBSL | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | RNC50J2210FSBSL-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | RNC50J2210FSBSL |
Opis | RES 221 OHM 1/10W 1% AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 221 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RNC50J2210FSBSL Modele |
Kategoria | Funkcje Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 175°C |
Opakowanie Zbiorcze | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.) |
Tolerancja | Liczba zakończeń 2 |
Moc (W) | Częstość uszkodzeń S (0,001%) |