RNC50J1003BSRE6
Numer produktu DigiKey
541-RNC50J1003BSRE6TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-RNC50J1003BSRE6CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RNC50J1003BSRE6
Opis
RES 100K OHM 1/10W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
100 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNC50J1003BSRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)