RNC50H6982FRBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 78
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Udoskonalony
Udoskonalony
69.8 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC50H6982FRBSL
Numer produktu DigiKey
RNC50H6982FRBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC50H6982FRBSL
Opis
RES 69.8K OHM 1/10W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC50H6982FRBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)