RNC50H6492FSB14
Numer produktu DigiKey
RNC50H6492FSB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC50H6492FSB14
Opis
RES 64.9K OHM 1/10W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
64.9 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNC50H6492FSB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)