RNC50H1072BSBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10.7 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNC50H1072BSBSL
Numer produktu DigiKey
RNC50H1072BSBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RNC50H1072BSBSL
Opis
RES 10.7K OHM 1/10W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNC50H1072BSBSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)