RN70E1500BRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
150 Ohms ±0,1% 0,75W, 3/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN70E1500BRSL
Numer produktu DigiKey
RN70E1500BRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN70E1500BRSL
Opis
RES 150 OHM 3/4W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN70E1500BRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)