RN70C3923FRE6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
392 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN70C3923FRE6
Numer produktu DigiKey
RN70C3923FRE6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN70C3923FRE6
Opis
RES 392K OHM 3/4W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN70C3923FRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)