RN70C37R4BB14
Numer produktu DigiKey
RN70C37R4BB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN70C37R4BB14
Opis
RES 37.4 OHM 3/4W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
37.4 Ohms ±0,1% 0,75W, 3/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN70C37R4BB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)