RN65E5230FB14
Numer produktu DigiKey
RN65E5230FB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN65E5230FB14
Opis
RES 523 OHM 1/2W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
523 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN65E5230FB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)