RN65E1581FRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1.58 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN65E1581FRSL
Numer produktu DigiKey
RN65E1581FRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN65E1581FRSL
Opis
RES 1.58K OHM 1/2W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN65E1581FRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)