RN65E1403BB14 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
140 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN65E1403BB14
Numer produktu DigiKey
RN65E1403BB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN65E1403BB14
Opis
RES 140K OHM 1/2W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN65E1403BB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)