RN65E1331BBSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.33 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN65E1331BBSL
Numer produktu DigiKey
RN65E1331BBSL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN65E1331BBSL
Opis
RES 1.33K OHM 1/2W .1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN65E1331BBSL Modele
Kategoria
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)