RN65D22R1FR36 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Odpowiednik parametryczny
22.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN65D22R1FR36
Numer produktu DigiKey
RN65D22R1FR36-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN65D22R1FR36
Opis
RES 22.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN65D22R1FR36 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)