RN60E4021BRE6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
4.02 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN60E4021BRE6
Numer produktu DigiKey
RN60E4021BRE6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN60E4021BRE6
Opis
RES 4.02K OHM 1/4W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RN60E4021BRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,344" (3,68mm x 8,74mm) (śr. x dł.)