RN60E3001BRE6
Numer produktu DigiKey
RN60E3001BRE6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN60E3001BRE6
Opis
RES 3K OHM 1/4W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN60E3001BRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,344" (3,68mm x 8,74mm) (śr. x dł.)