RN60E2261BR36
Numer produktu DigiKey
RN60E2261BR36-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN60E2261BR36
Opis
RES 2.26K OHM 1/4W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
2.26 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN60E2261BR36 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,344" (3,68mm x 8,74mm) (śr. x dł.)