RN60D9533FB14
Numer produktu DigiKey
541-RN60D9533FB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN60D9533FB14
Opis
RES 953K OHM 1/4W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
953 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN60D9533FB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,344" (3,68mm x 8,74mm) (śr. x dł.)