RN60D68R1FR36 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Dale
W magazynie: 100
W magazynie: 0
W magazynie: 100
68.1 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN60D68R1FR36
Numer produktu DigiKey
RN60D68R1FR36-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN60D68R1FR36
Opis
RES 68.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN60D68R1FR36 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,145" x 0,344" (3,68mm x 8,74mm) (śr. x dł.)