RN55E8252BRE6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
82.5 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN55E8252BRE6
Numer produktu DigiKey
RN55E8252BRE6-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN55E8252BRE6
Opis
RES 82.5K OHM 1/8W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN55E8252BRE6 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)