RN55E7500BB14
Numer produktu DigiKey
RN55E7500BB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN55E7500BB14
Opis
RES 750 OHM 1/8W .1% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
750 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RN55E7500BB14 Modele
Kategoria
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)