RN55E4000BRE6 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RN55E4000BRE6 |
Opis | RES 400 OHM 1/8W .1% AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 400 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RN55E4000BRE6 Modele |
Kategoria | Funkcje Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 175°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.) |