RN55D6981FB14
Numer produktu DigiKey
RN55D6981FB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN55D6981FB14
Opis
RES 6.98K OHM 1/8W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
6.98 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN55D6981FB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)