RN50E5112BRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
51.1 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN50E5112BRSL
Numer produktu DigiKey
RN50E5112BRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN50E5112BRSL
Opis
RES 51.1K OHM 1/20W .1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN50E5112BRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)