RN50E3011FRSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.01 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN50E3011FRSL
Numer produktu DigiKey
RN50E3011FRSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN50E3011FRSL
Opis
RES 3.01K OHM 1/20W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN50E3011FRSL Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)