RN50C1033FB14 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
103 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN50C1033FB14
Numer produktu DigiKey
RN50C1033FB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN50C1033FB14
Opis
RES 103K OHM 1/20W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RN50C1033FB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)