RN50C1004FB14
Numer produktu DigiKey
541-RN50C1004FB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RN50C1004FB14
Opis
RES 1M OHM 1/20W 1% AXIAL
Szczegółowy opis
1 MOhms ±1% 0,05W, 1/20W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, wojskowość, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
RN50C1004FB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,150" (1,65mm x 3,81mm) (śr. x dł.)