RLR32C2701GRR64 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Odpowiednik parametryczny
2.7 kOhms ±2% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR32C2701GRR64
Numer produktu DigiKey
RLR32C2701GRR64-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RLR32C2701GRR64
Opis
RES 2.7K OHM 2% 1W AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RLR32C2701GRR64 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,562" (4,83mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)