RLR32C1302GRB141 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
13 kOhms ±2% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RLR32C1302GRB141
Numer produktu DigiKey
541-RLR32C1302GRB141-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR32C1302GRB141
Opis
RES 13K OHM 2% 1W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,562" (4,83mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)