RLR32C1001FRB14
Numer produktu DigiKey
541-RLR32C1001FRB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLR32C1001FRB14
Opis
RES 1K OHM 1% 1W AXIAL
Szczegółowy opis
1 kOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Militarne, odporne na działanie wilgoci, z możliwością spawania Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RLR32C1001FRB14 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,562" (4,83mm x 14,27mm) (śr. x dł.)
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)